Avukatlık İcralık, Yasal Takibi Olana Kredi Çıkar mı?

Avukatlık icralık yada yasal takipte kredi almak mümkündür. Bu kapsamda avukata para vermek ya da yasal takipteki krediyi kapatarak yeni kredi almak dahi yapabilecekleriniz arasında yer alabilir. Bir banka kredisinin borcunu başka bir banka kredisi ile kapatmak ya da kredi borcunuzun bir kısmını ödeyip kalanı ile iş kurmak için diğer bankalardan kredi kullanabilirsiniz. bunun için yapmanız gereken öncelikle şubesi bulunmayan ya da internet bankacılığını ağırlıklı olarak tercih eden bankalara başvurmak olmalıdır. Bu kapsamda yapacağınız başvurularda başarıya ulaşma ihtimaliniz daha yüksektir. Bunun yanında riskli gruplara, hatta bankaların kara listelerine girmiş kişilere dahi kredi vermekte olan bankalar bulunmaktadır.

Avukatlık Olanlara N Kolay Kredi

Yasal takipte N Kolay şubelerinden kredi almak oldukça tercih edilen bir iştir. Bunun için kişilerin şubeye gitmesine gerek yoktur. Aktif Bank’a bağlı olarak çalışan N Kolay Kredi uygulaması kapsamında kişilere 30.000 TL’ye kadar kredi verilebilmektedir. Bu miktarın 60 aya kadar vade yapılması ile ödeme planı hazırlanmakta iken, kişiler bankanın şubelerine gitmeden, yalnızca interneti kullanarak kredi başvurusunda bulunabilmektedir. İnternet başvurusundan sonra kurye aracılığı ile imzalamanız gereken belgeleri göndererek aynı gün içinde almak istediğiniz kredi miktarını hesabınıza yatıran banka, evraklarınızı imzaladıktan sonra anında geri almaktadır. üstelik süreç içerisinde sizden herhangi bir belge de talep etmez. Bu şekilde bankanın vereceği kredi tutarı 2.000 TL ile 30.000 TL arasındadır. Bu seviyedeki  kredilerinizi %2,09 faizle kullanabilir, sabit faiz fırsatlarından yararlanabilirsiniz. ayrıca banka, sitesinde kredi hesaplama robotu da bulundurmaktadır. Bu kapsamda almak istediğiniz kredinin en fazla kaç taksitle  geri ödenebileceğine dair bilgi alabilirsiniz.

  İnternetten Alışveriş Kredisi Nedir? Nasıl Alınır? Ne İşe Yarar?

Cepteteb Yasal Takiptekilere Kredi

Yasal takip durumunda Cepteteb kredisi de kullanılabilmektedir. Banka, bu kapsamda yalnızca 20 yaşını doldurmuş olma ve çalışıyor olma şartı koyuştur. Herhangi bir belge istemeden genellikle olumlu yanıt veren ve oldukça hızlı dönüş yapan banka, bilgilerinizi yollamanızın ardından sizi arayacaktır. Tamamen evraksız ve kefilsiz bir şekilde size talep ettiğiniz krediyi yollayabilecek banka, aynı zamanda kapama kredisi de vermektedir. Bankanın müşterilerinden tek talebi ise, alınacak bu krediye ait taksitlerin zamanında ödeneceğini taahhüt etmesidir. Bunun yanında ne kadar yasal takip ya da avukatlık sorunlarınız olursa olsun, bankanın otomatik ödeme talimatı verdiğiniz bir hesabınız nedeniyle kredi talebinize olumlu yanıt verme ihtimali artacaktır. Banka, kendi müşterilerinin kredi taleplerine olumlu yanıt vermesi ile bilinmektedir. Burada size verilecek olan kredinin güncel faizi  %2,79 olacaktır. Bu faiz oranında verilecek kredi için banka şubelerine gitmeden, internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Kredi faizi, ödenecek tutarın miktarı ve aylara bölünme durumuna göre değişiklik göstermemektedir.

Enparadan Avukatlık Olanlara Kredi

Kredi borcu nedeniyle avukatlık olanlara Enpara.com’dan kredi verilmektedir. Bu kapsamda alınan kredi, 50.000 TL’ye kadar artabilmektedir. Bankanın internet şubesinden yapacağınız başvuruda sizden herhangi bir bilgi ya da teminat istenmemektedir. Sadece ekranda gördüğünüz boşlukları doldurarak yapacağınız kredi başvurusu ile hem ihtiyaç kredisi, hem de borç kapama kredisi alabilirsiniz. Banka, gerekli gördüğü durumlarda kefil isteme hakkına sahiptir. Hem hızlı hem masrafsız olarak, bankalar arası referansa ya da kredi notuna bakmadan kredi verebilen banka, %2,93 faizi kullanmaktadır.

ING Bank’tan Kredi Borçlularına Kredi

Kredi borcu sorunu yaşayanlara ING Bank kredisi kapsamında kefilsiz ve belgesiz olarak kredi imkanı sunulmaktadır. Bu imkan ile birlikte gerekli görülen durumlarda kefil isteme hakkına da sahip olan banka, internet üzerinden başvuru kabul etmektedir. Avukatlık olsanız da kredi notunuza bakmayan banka, kredi notunu sadece verdiği kredinin faizlerini hesaplamak amacıyla kullanır. Bu kapsamda kredinin verilmesi sırasında önemi olmayan kredi notu ne kadar düşük olursa, kredi için verilecek faiz o kadar yüksek olacaktır. Bu nedenle avukatlık, icralık olsanız dahi nasıl icralık olduğunuz, bunun başınıza daha önce gelip gelmemesi gibi durumlar önem taşır. bu kapsamda belirlenen kredi notunuz doğrultusunda faize maruz kalırsınız. Banka, vereceği bu kredi için 60 aya kadar vade imkanı da tanımaktadır.

  En Kolay Kredi Veren Bankalar

Akbank’tan İcralıklara Kredi

İcralık olan müşterilere Akbank’tan kredi imkanı sunulmaktadır. Sunulan bu imkan kapsamında kapama kredisi de veren banka, avukatlık olmuş diğer banka müşterilerine yardımcı olmaktadır. Akbank’ın sağladığı bu hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken sadece 800 puana sahip olmak. 800 puana sahip olmanız halinde avukatlık da olsanız, icra davası ile de boğuşsanız kredi alma imkanı bulabilirsiniz. Findeks kredi notu öğrenme servisi kapsamında kredi notunuzu 10 TL karşılığı öğrenerek, Akbank kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka, bu şekilde yapılan başvuruları esnaf kredisi ya da ihtiyaç kredisi kapsamında değerlendirmekte, bu şekilde kredi imkanı sağlamaktadır. Bankanın belirli bir faiz oranı bulunmamaktadır. Alacağınız kredinin hangi başlık altında verileceğine göre değişen faiz oranları ile kredinizi vadelendirme şekliniz, faiz oranlarını etkileyecektir.

Fibabanka’dan Avukatlık Müşterilere Kredi İmkanı

Kredi borcu nedeniyle avukatlık olanlara kredi imkanı sunan Fibabanka, bu işlemi internet üzerinden yapmaktadır. Yapacağınız internet başvurusunda ihtiyacınız olan meblağı yazarak ve vade imkanını belirleyerek istek göndermeniz halinde 5 dakika içerisinde size yanıt gönderilir. 10.000 TL tutara kadar verilebilen kredi, 24 aya kadar vade imkanına sahiptir. Ayrıca kredi komisyonu 100 TL ile 270 TL arasında değişiklik gösterir. Başvuranın yaşının 20 olması ve çalışıyor olması, kredinin onaylanması için yeterlidir. Ayrıca banka, gerekli gördüğü durumlarda kefil ve teminat isteme hakkını  saklı tutar. Faiz oranları yapmak istediğiniz vade işlemi ile birlikte değişiklik gösterir.

Ziraat Bankası’ndan İcralıklara Kredi!

Ziraat Bankası’ndan avukatlık olanlara kredi imkanı kapsamında 20.000 TL kredi verilmektedir. En büyük kamu bankası olarak adı duyulan Ziraat Bankası,tüketici kredileri başlığı altında verdiği bu kredi ile  kullanıcıların yüzünü güldürmüştür. 20.000 TL için 36 ay vade imkanı sunan banka, bunun yanında kişiye özel ödeme seçenekleri de sunmaktadır. Ayrıca online başvuru da kabul eden bankanın bu tür bir kredi için tek şartı 18 yaşını doldurmuş olmak ve çalışıyor olmaktır. Çalışır durumdaki kişilerin aldıkları maaş teminat kabul ederek kredi verebilen banka, aynı zamanda kredi notunun çok çok düşük olması ya da avukatlık sorunun daha önce de meydana gelmesine bağlı güvensizlik gibi nedenlerle teminat ya da kefil talebinde bulunabilmektedir.

  E Devlet ile Kırmızı Kalem Sorgulama

Burgan Bank İcralık Müşterilere Kredi

Burgan Bank’tan kredi borçlularına kredi imkanı kapsamında kişilere gelir miktarına göre değişen oranlarda kredi imkanı sunulmaktadır. Bu kapsamda internet şubeleri ya da banka şubeleri kullanılabilmektedir. En az 800 puanı olan borçlulara kredi verebilen banka, %1,38’den başlayan faiz imkanlarına sahiptir. Kredi notunuzun durumu, geliriniz, daha önce avukatlık olup olmadığınız, içinde bulunduğunuz durumu ilk kez yaşayıp yaşamadığınız gibi sorunlar, kredi alabilme ihtimalinizi ve alacağınız kredide yararlanabileceğiniz hakları değiştirmektedir. Alacağınız kredi 2.000 TL ile 30.000 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Banka, vereceği kredi için gerekli gördüğü durumlarda teminat ya da kefil talep edebilir. Bu durumlarda, kefil takdiminde, kefilinizin kredi borcu olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Öğrenciye Kredi Veren Kurumlar ve Bankalar

Konut Kredisi Yapılandırma – Yeniden Finansman

Devlet Destekli Evlilik Kredisi Veren Bankalar


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Kenan KARACA dedi ki:

  2007 yılında düştüğüm takip borcumu o yıl içinde kapatmama rağmen devam ediyor kredi kartı alamıyorum. Öğretmenim bu konuda yorumunuz nedir?

 2. Caner dedi ki:

  Benim evkurdan dolayı kanuni takibe düştüm borcumu kapattım şuan kapalı takip olarak gözüküyor kredi çekebilir miyim yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Borcunuzu kapattıktan sonra takipten düşmeniz 3 sürer. Kredi çekmeniz başvuru yaptığınız şubenin inisiyatif kullanması ile alakalı. Bazı bankalar bu konuda aşırı hassas davranırken bazıları ise daha toleranslı olabiliyor.