En Güvenilir Kripto Para Borsaları

Bugün en güvenilir kripto para borsaları ile alakalı olarak sizlere bilgiler sunacak ve güncel detayları analiz edeceğiz. Türkiye genelinde özellikle son birkaç senelik dilim içerisinde yatırım sektöründe meydana gelen hareketlilik, birçok kişi için son derece ideal bir ortam yarattı demek yanlış olmaz. Borsa sektöründen daha ziyade artık insanlar için ciddi manada yeni bir soluk söz konusu.

Blockchain sektörü her geçen gün ortaya çıkan yenilikçi para birimleri ile adından ciddi olarak söz ettiriyor. Türkiye geneline baktığımızda ise artık borsa alanında da yatırımların ciddi manada ön plana çıktığını görüyoruz. Şimdi elimizden geldiğince sizleri bu alanda bilgilendirecek ve fikir edinmenizi sağlayacağız. Soru ve sorunlarınızı yorum alanlarımızdan bizlere iletmeyi ihmal etmeyin.

Kripto Para Nedir?

Kripto para, günümüz yazılımcıları tarafından geliştirilen ve tamamen bilgisayar ortamından kullanılabilen bir dijital para birimi uygulamasıdır.

Günümüzde Bitcoin ile başlayan ve zaman içerisinde çok çeşitli altcoin birimlerinin de desteği ile birlikte büyüme eğilimi içerisinde olan bir sektörden bahsediyoruz. Öyle ki yatırımcıların her geçen gün daha geniş kitlelerce benimsenmiş olması da ayrı bir durum. Öyle ki bugün 1 Bitcoin birimi 452,000₺ civarında seyrediyor ve bu da aslında dünyanın en değerli para birimi diyebiliriz. Birçok kişi yatırımına çok sıcak bakmasa da gelecek tamamen bu para birimleri üzerine kurulacak gibi görünüyor.

En Güvenilir Kripto Para Borsaları

Dünya genelinden birçok marka bu alanda hizmet sunuyordu zaten. Ancak ülkemiz pazarında da yatırım potansiyelinin ciddi anlamda artması ile yenilikçi seçenekler çıktı. Tabi ki yurtdışından seçenekleri de çok daha yakından analiz edeceğiz ancak şuan için önceliğimiz doğrudan en güvenilir, en az komisyon alan ve en güvenilir şekilde işlem yapacağınız borsaları yakından incelemek olacaktır. Aşağıdaki markalar bu anlamda sizler için en ideal seçenekler olacak.

  Pasaport Nasıl Alınır

Binance

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ve en çok yatırımcıyı barındıran kripto para borsası olarak 2018 yılından bu yana hizmet vermektedir. Malta merkezli bir şirket olarak dikkat çeken Binance, zaman içerisinde kendi kripto para birimi olan BNB Coin modeli ile de yatırımcılara ciddi anlamda büyük bir deneyim sunmuştur.

Türkçe dil desteği ile ülkemiz pazarında TL para birimi ile yatırım yapma imkanını da sizlere sunduğunu söylemek yanlış olmaz sanıyorum. Bu nedenle öncelik bu şirket olabilir.

Binance

BTC Türk

Türkiye’nin ilk yerli kripto para borsası girişimi olarak niteleyebileceğimiz şirket, an itibari ile ülkemiz pazarında ki yeri ile birlikte en güvenilir şirketlerden. Henüz çok fazla yatırım için birim barındırmasa da en güvenilir ve en çok yatırım alan altcoin ve Bitcoin yatırımı yapabilme şansına sahip oluyorsunuz.

Türkiye bankaları ile olan anlaşmaları nedeni ile çok hızlı işlemler yapabiliyorsunuz. Yerli olması da aslında ülkemiz hükümeti tarafından desteklenmesi anlamına geliyor ve bu anlamda ciddi olarak kaliteli bir altyapı.

BTC Turk

Thodex

Türkiye’nin uluslararası pazara açılan ilk büyük kapsamlı kripto para yatırım borsasıdır. Kısa zaman içerisinde attıkları adımlar ile birlikte BTC Türk şirketinin de önüne geçtikleri gibi ülkemizde ilk Bitcoin ATM’si de yine bu şirket tarafından kurulmuştur. Zaman içerisinde birçok farklı kripto para birimine ev sahipliği yapmıştır ve hal böyle olunca da ciddi bir güven ortamı açığa çıkmıştır.

Türk bankaları ile anlaşmalı olması ve ayrıca düşük komisyon oranları ile birlikte yatırımcıların ciddi anlamda ilgisini çektiler. Öyle ki uluslararası pazarda da hizmet sunduğundan dolayı birçok farklı para birimi ile yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

Thodex


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.