Murat Sakaoğlu Kimdir? Instagram Çekilişleri Güvenilir Mi?

Bugün ki makalemizde internet gündemini meşgul eden Murat Sakaoğlu kimdir, Instagram çekilişleri güvenilir mi sorusuna yanıt vereceğiz. Bildiğimiz gibi sosyal medya fenomenleri zaman içerisinde çok ciddi anlamda çekilişler ile insanların tanıdığı isimler haline geldiler. Türkiye genelinde özellikle bu imkanları kullanan çok fazla kişi olduğunu biliyoruz. Vine fenomeni olarak çıkan isimler ise günümüzde yaptıkları çekilişler ile hem kendileri para kazanıyor hem de insanlara bu anlamda bir şeyler kazanma imkanı sunuyor. Murat Sakaoğlu ise ülkenin gördüğü en kapsamlı ve en büyük hediyeli çekiliş ile ülke gündemine oturdu. Şimdi bu isim ile alakalı olarak merak edilenleri hemen inceleyelim.

Murat Sakaoğlu Kimdir?

Murat Sakaoğlu, internet ortamına Vine videoları ile girmiş ve bu anlamda fenomen olmuş, zaman içerisinde Instagram platformunda ilerlemiş bir Influencer olarak tanınır.

Influencer içerik üretici anlamına gelmektedir. Kısa ve komik videolar ile birlikte kısa süre içerisinde ülkemizde ki en tanınan fenomenlerden birisi oldu. Özellikle Sakaoğlu, son 2 aylık dilim içerisinde Instagram çekilişleri ile birlikte çok büyük hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Özellikle Murat Sakaoğlu Instagram villa çekilişi ve Citroen C3 çekilişi şeklinde aramaların ciddi anlamda fazla olduğunu biliyoruz. İnsanlar ister istemez güvenilir olup olmadığını da merak ediyorlar.

Bizde sitemizin geniş kapsamlı içeriğinde sizleri bu anlamda bilgilendirmek ve merak ettiklerinizi cevaplama amacı içerisindeyiz. Daha fazla merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere sorabilir ve fikir edinebilirsiniz.

Murat Sakaoğlu

Murat Sakaoğlu Instagram Çekilişleri Güvenli Mi?

Instagram üzerinde an itibari ile MİLLİ PİYANGO İDARESİ onaylı olarak hizmet sunan tek kişi Sakaoğlu olarak biliniyor. Kendisi, sponsorlar ile de anlaşma yaparken daha işin hemen başında Milli Piyango İdaresinden izin ve bir de çekiliş kodu aldı. Üstelik bu çekilişlerin tamamını da noter huzurunda yaparak hediyelerini insanlara en güvenilir şekilde yolluyor demek yanlış olmaz sanıyorum.

  Facebook Çalışanı Nasıl Olunur? Ne Kadar Maaş Alır?

Tabi ki insanlar ister istemez çekilişlerin amacını merak ediyor. Bu gibi çekilişler öncelikle fenomenin cebine ciddi anlamda yüksek gelirler girmesini sağlıyor. Üstelik bununla birlikte Murat Sakaoğlu, bağladığı tüm sponsorlarının da reklamını yaparak sosyal medya üzerinde çok ciddi bir etkileşim sağlıyor. Türkiye’nin en büyük Instagram çekilişi olarak da niteleyebileceğimiz bu çekilişin detayları hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizleri hemen bilgilendirmek istiyoruz.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Dev etkinlik kaldığı yerden devam ediyor! Bir önceki paylaşımımıza yapılan sahte telif detaylarını hikayelerimde paylaştım. Bu durum bir daha yaşanır ise atılan yorumlarınız zaten Simpliers.com sitesinde veri tabanında saklanıp korunuyor olacak. . Takip ediyor olduğum hesapları takip et. ☑️ Yoruma 2 arkadaşını etiketle. ☑️ . 40 kişiye SamsungA01! ( açıklandı ) ✅ 20 kişiye Iphone7! ( 1 ağustos ) 5 kişiye Iphone11! ( 1 ağustos ) 1 kişiye Citroen c3 2020 ( 8 ağustos ) 1 kişiye Sakarya / Karasu’da VİLLA (17 ağustos ) . ➖18 yaşının altında bireylerimizin katılım göstermesi yasaktır. ( Tüm Akrabalarınızın hesapları ile katılıp şansınızı arttırabilirsiniz. ) ➖Fake, yan, yedek, anonim hesaplar ile katılım göstermek yasaktır. ❌ . Takip ediyor olduğumuz ‘ARA’ sponsorlarımızın sayısı değişkenlik gösterecektir. Fakat canlı yayında Sürecin en başından en sonuna kadar takip ediyor olduğumuz ‘ANA’ sponsorlarımız üzerinden takip kontrolleri yapılacaktır. . 40 samsung telefon 25 temmuz cumartesi günü @kolsuzlarburs da açıklandı. 25 Iphone 1 ağustos tarihinde @kolsuzlarburs hesabında açıklanacak ve bir sonraki canlı yayınlarımız da düzenli olarak her hafta olacaktır. 3 hafta sonra tüm hediyeleri açıklamış olacağız. . Çekilişimizin ana merkezi, Milli Piyango’dan da izin alan, şahsımın da resmi sayfası olan @osmanli_ocaklari hesabıdır. . Bu kampanya Milli Piyango 58259698-255.01-E.5594 sayılı izni ile yapılmaktadır.

Murat Sakaoğlu (@muratsakaoglu)’in paylaştığı bir gönderi ()

Murat Sakaoğlu Villa ve Citroen C3 Çekilişi Detayları

Yukarıdaki gönderide ünlü ismin sunduğu hediyeler de dahil olmak üzere birçok detayı görüyorsunuz. Bu kampanya Milli Piyango 58259698-255.01-E.5594 sayılı izni ile yapılmaktadır. Bu ibare aslında çekilişin ne derece güvenli olduğunu da sizlere kanıtlıyor. Yukarıdaki görsele tıklayarak ilgili gönderiye gidebilir ve çekiliş ile alakalı olarak en kapsamlı bilgileri edinebilirsiniz. Hediyeler;

  • 40 kişiye SamsungA01! ( açıklandı ) ✅
  • 20 kişiye Iphone7! ( 1 ağustos )
  • 5 kişiye Iphone11! ( 1 ağustos )
  • 1 kişiye Citroen c3 2020 ( 8 ağustos )
  • 1 kişiye Sakarya / Karasu’da VİLLA (17 ağustos )
  HGS'ye Nasıl Para Yüklenir


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.