Çağrı Taner Kimdir? Instagram Çekilişleri Güvenli Mi?

Murat Sakaoğlu ile alakalı merak edilenlerin hemen ardından Çağrı Taner kimdir, Instagram çekilişleri güvenilir mi sorusuna yanıt verecek ve fikir edinme yoluna gideceğiz. Sosyal medya fenomenlerinin son dönemlerde yaptıkları büyük çekilişler, tüm ülke genelinde ciddi anlamda ön plana çıkıyor. Murat Sakaoğlu özellikle villa hediyesi ile birlikte ciddi anlamda sükse yapan bir çekilişi de bizlere sundu.

Çağrı Taner, aslında bu büyük ödüllü çekilişleri yapan ilk isim olarak ön plana çıktı. Çok büyük bütçeli hediyeler kendisini gösteriyor ancak insanlar da bu hediyeleri neden ve güvenli şekilde mi veriyorlar merak ediyor. Şimdi merak edilen sorulara mümkün mertebe en hızlı şekilde yanıt verme yoluna gidecek ve fikir edineceğiz.

Çağrı Taner Kimdir?

Çağrı Taner, özlü sözler ve sosyal mesajlar paylaşan bir kişiyi olarak önce Twitter üzerinde ve akabinde Instagram üzerinde fenomen olan bir içerik üreticisi olarak tanınır.

Çağrı Taner, Sakaoğlu ile kıyasladığımızda çok daha fazla takipçisi olan ve çok daha geniş kitlelerce tanınan bir fenomen olarak dikkatleri çekiyor demek yanlış olmaz. Bununla birlikte Instagram üzerinde ki en büyük kapsamlı çekilişkilerin ilki de Taner tarafından yapıldı. Araba hediyeleri ile gündemde olan ünlü ismin arkasından Murat Sakaoğlu, villa ve araba hediyesi ile birlikte ciddi anlamda ön plana çıktı. Dolayısı ile artık fenomen olmak çekilişlerden geçen bir konu haline de geldi.

Çağrı Taner Çekiliş

Çağrı Taner Çekilişleri Güvenli Mi?

Ünlü isim, bugüne bugün ülkemizin en popüler isimlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Dolayısı ile bu zamana kadar çekiliş kazananların yorumlarını da dikkate aldığımız zaman çekilişlerin tamamen güvenli olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Çağrı Taner çekilişleri kapsamında bu zamana kadar birçok farklı BMW ve Mercedes otomobil hediye etti. Aynı zamanda teknolojik cihazlar ve motosiklet gibi hediyeler de kendisini net bir şekilde gösterdi demek yanlış olmaz.

  Dominos Pizza (Franchise) Bayiliği Nasıl Alınır? Şartları ve Ücreti Ne Kadar?

Çağrı Taner, son olarak yaptığı iki adet BMW otomobil ve birçok farklı teknolojik cihaz hediyesi ile ülke gündemine oturmuştu. Hal böyle olunca da insanlar daha ciddi şekilde takip yaptılar. Bugün Instagram üzerinde 14 MİLYON üzerinde takipçi sayısına ulaşarak aslında birçok ünlü isimden daha fazla takipçisi var demek yanlış olmaz. En son çekiliş gönderisi ise aşağıdaki gibidir.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

KAZANANLAR HİKAYEDE PAYLAŞILDI. 🎊HEDİYELER🎊 🎁 1 adet 2009 Model BMW 3.18 D 🎁 1 adet 2010 Model BMW 3.16 i 🎁 1 adet 2015 Model Honda MSX 🎁 2 adet iPhone 11 🎁 8 adet iPhone 7 🎁 2 adet PlayStation 4 🎁 25 adet iXtech Thinbook 🎁 25 adet Vestel Venüs Go 8 GB 🎁 25 adet ALCATEL 1T10 Tab Siyah 16 GB -Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 24951361-255.01.02-E.5806 sayılı izni ile düzenlenmektedir. -Sahte hesaplar, ad-soyad bilgileri eksik olanlar ile katılım şartının tamamını yerine getirmeyenler ikramiye kazanamaz. -18 yaşından küçüklerin düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyeler kendilerine verilemeyecektir.

Çağrı Taner (@cagritaner)’in paylaştığı bir gönderi ()

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.