Bayram için En Çok İzlenen ve Sevilen Netflix Dizileri

Bugün ki makalemizde zamanını evde geçirenler için bayram için en çok izlenen ve sevilen Netflix dizileri ile alakalı olarak bilgiler sunacağız. Her geçen gün büyüyen ve gelişen dijital sektörde televizyonculuk alanında en büyük seçeneklerden birisi de Netflix olarak dikkatleri çekiyor. Netflix, ülkemiz pazarının en büyük ve en kapsamlı seçeneklerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor demek yanlış olmaz sanırım.

Netflix dizileri ve filmleri kapsamında baktığımız zaman yüzlerce ve hatta binlerce seçenek içerisinden en iyilerini tercih etmek insanların en çok üzerinde araştırma yaptığı seçenek denebilir. Ücretli üyelik hizmeti sunan bir proje olduğundan dolayı ne olursa olsun merak edilenleri sizlere sunuyoruz. Aşağıda bulabileceğiniz diziler, sizi kendisine hayran bırakacak ve sürükleyiciliği ile de iyi zaman geçirmenize yardım edecek.

La Casa De Papel

İspanyol dizisi olarak kısa zaman içerisinde fark yaratan ve adından söz ettiren mükemmel bir proje olarak dikkat çekiyor. Bir soygun hikayesi olan ve zaman içerisinde dünya genelinde en çok izlenen yabancı dizi olan La Casa De Papel, beklentileri ciddi anlamda aştı ve 4. sezonu ile bu sene yayına girmişti. Mükemmel bir dizi örneği olarak da kendisini gösteriyor demek yanlış olmaz sanırım.

La Casa De Papel

How i Met Your Mother

ANNENİZ İLE NASIL TANIŞTIM, bu dizi dünya genelinde izlenme rekorları kırmış olan bir komedi dizisi projesi olarak dikkatleri çekiyor demek yanlış olmaz. Bir erkeğin çocuklarına 8 sezon boyunca anneleri ile nasıl tanıştığını anlattığı ancak bunu en mükemmel komedi ile bizlere sunduğu dizilerden birisi. Komedi arayışı içerisinde iseniz bunu mutlaka izlemelisiniz.

How İ Met Your Mother

VisAVis

Yine bir İspanyol dizisi ve özellikle kadınlara yönelik bir dizi projesi istiyorsanız mükemmel bir alternatif olarak dikkat çekiyor. Bir kumpas sonucu azılı suçlular ile dolu bir hapishaneye düşen MAKA, bu pislik yuvasından bir şekilde kaçacak ancak o bu hapishane için fazlası ile acemi, lüks ve bir o kadar da zeki. Mükemmel bir proje dizisi olarak Netflix’in en popüler yapımları içerisinde kendisini gösteriyor.

  BİM Çalışan Maaşları Ne Kadar? 2020

VisAVis

Atiye

Yerli yapım Netflix projeleri her geçen gün artarken gerçek tarihimizi konu alan ve ana dalı ARKEOLOJİ bilimi üzerine olan Atiye dizisi iyi bir alternatif. Başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsür gibi isimlerin yer aldığı dizi projesi, kısa zaman içerisinde dünya genelinde de ciddi anlamda ilgi gördü ve insanları kendisine hayran bıraktı demek yanlış olmaz sanırım. Yerli bir projeyi değerlendirmek istiyorsanız Hakan Muhafız’dan daha ziyade Atiye dizisini değerlendirmek en mantıklısı olacak gibi görünüyor.

Atiye

Spartacus

Bir dönemlerin en popüler ve adından en çok söz ettiren projelerinden birisi olduğunu net şekilde söyleyebiliriz sanırım. Spartacus, eski ROMA imparatorluğunda esir alınan ve gladyatör olarak dövüştürülen mahkumların hikayesini ve dirilişini anlatıyor. 3 sezonluk zaman dilimi içerisinde merak ettiğiniz birçok farklı seçenek sizlere sunuluyor ve dizi, cinsel içerikli sahneleri ile de fazlası ile ön plana çıkıyor. Mutlaka izlenmesi gereken ve adından söz ettiren mükemmel bir proje.

Spartacus

Lucifer

Yanlışlıkla dünyaya düşen ŞEYTAN, hiç de beklemediği şeyler ile karşı karşıya kalmak zorunda olacak. Bir dünyalıya aşık olan Lucifer, bu çerçevede bir polis biriminin de danışmanı olarak adından söz ettiriyor. Dizi içerisinde hem bir polisiye hem de komedi unsurları taşıyan bu dizinin yeni sezonu ise Ağustos ayı içerisinde bizlere sunulacak ve mükemmel bir proje olacak. Mutlaka değerlendirilmesi gereken en önemli projelerden birisi olarak da dikkat çekiyor.

Lucifer


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.