Bursa Kebap Evi Bayiliği (Franchise) Nasıl Alınır? Şartları ve Ücretleri

Bugün sizlerle birlikte Bursa Kebap Evi bayiliği (franchise) nasıl alınır, şartları ve ücretleri ile alakalı olarak bilgiler edineceğiz. Türkiye’de gıda sektöründe birçok farklı marka ön plana çıkıyor. Bu sektör içerisinde ki hemen hemen tüm markalar, en ince ayrıntısına kadar farklı seçenekleri sunuyor. Son dönemin yükselişte olan markalarından birisini de net olarak söyleme şansına sahibiz.

Bursa kebabı (iskender), marka tescili Bursa’nın efsane ailelerinden olan İskenderoğlu ailesine ait marka tescili nedeni ile bu kelimeyi kullanamıyor. İskender’in artık bir bursa kebabı olarak bilinmesi de insanlar arasında alışkanlık haline geldi. Şimdi markayı daha yakından tanıyacak ve fikir edinme yoluna gideceğiz.

Bursa Kebap Evi Nedir?

Bursa Kebap Evi, iskender kebap lezzetini Türkiye’nin birçok yerindeki mağazalar zinciri ile insanlara sunan bir restoran markasıdır ve Bursa merkezlidir.

Bilindiği üzere iskender, ülke genelinde en önemli lezzetlerden birisi olarak kabul edilir. Döner etinin yoğurt, kızartılmış pide, salça sosu, biber ve bolca tereyağı ile birlikte servis edildiği mükemmel bu lezzet, kısa süre içerisinde ciddi manada fark yaratıyor. Dolayısı ile ciddi manada önemli ve yatırımcıların da ciddi manada somut adımlar atarak ilerlediği seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Şimdi diğer detaylara bakalım.

Bursa Kebap Evi Bayilik (Franchise) Şartları Nelerdir?

Çok hızlı büyüyen ve gelişen markalardan birisi olarak dikkat çeken şirket, özellikle girişimcilerine sağladığı destekler ile de kısa süre içerisinde adından söz ettiriyor. Şimdi elimizden geldiğince şartlarına yönelik bilgileri sizlere sunalım.

 • Alanında lider ve kazançlı bir markayı temsil etme isteği,
 • Vazgeçilmez prensiplerimiz olan “Ürün kalitesi odaklı”, “Misafir memnuniyeti odaklı” ve “Her zaman uygun fiyat odaklı” olmayı benimsemiş olmak
 • Türk lezzetlerini, güçlü bir Türk markası ile daha fazla kişiye ulaştırmanın heyecanına sahip olmak
 • Gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak
 • Zamanını BKE restoranına ayırabilecek olmak

Bursa Kebap Evi Bayiliği (Franchise) Nasıl Alınır?

Marka, zaman içerisinde başarılı bir şekilde büyümesini planlı ve profesyonel olarak attığı adımlara ciddi manada borçlu. Hal böyle olunca da ciddi manada somut adımlar atıyorlar. 5 ülke ve 37 şehirde tam 99 şubeye ulaşan marka her geçen gün daha da büyüyor. Genel aşamalar aşağıdaki gibidir;

 • BURAYA TIKLAYARAK öncelikli olarak Pidem markasının bayilik ön başvuru sayfasına giriş yapın.
 • En aşağıda bulunan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak sistem üzerinden gönderin.
 • Değerlendirme süreci bittikten sonra BKE yetkilileri sizinle hızlı bir şekilde iletişime geçecektir.
 • Akabinde BKE yetkilileri sizin bulunduğunuz bölgeye gelerek bayilik için düşündüğünüz lokasyonu enine boyuna kontrol eder.
 • Akabinde bayiliğiniz onaylanır ve yatırım bedeli tahsil edilir.
 • Ofis tamamen BKE yetkilileri tarafıdan dekore edilir ve hazır hale getirilir.
 • Akabinde işe alım süreci, malzeme tedariği, personellerin eğitimi gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı noktada siz değerli bayiliklere kapsamlı hizmetler sunulur.

Bursa Kebap Evi Bayilik (Franchise) Yatırım Bedeli

Bu gibi hali hazırda büyük bir hızla büyüyen markaları değerlendirmek ve kısa zaman içerisinde şube sahibi olmak için seçenekler ciddi manada fark yaratıyor. 2003 yılından bu yana sektör içerisinde yer alan marka, artık çok büyük kapsamlı bir seçenek olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz sanırım. Minimum 500,000 TL ve maksimum 1 Milyon TL olmak sureti ile yatırım bedeli görüşme esnasında belirlenir.

  Hanta Virüsü Nedir? Belirtileri Nelerdir? Nasıl Bulaşır?

Mağaza tercihiniz ile alakalı olarak da farklı seçenekler kendisini gösteriyor diyebiliriz sanırım. Bursa Kebap Evi bu anlamda en ideal markaya yönelmek anlamına da geliyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.