Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayiliği (Franchise) Nasıl Alınır?

Bugün Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayiliği (franchise) nasıl alınır, 2020 şartları ve ücretleri ile alakalı olarak bilgi edineceğiz. Türkiye genelinde özellikle birkaç senelik dilim içerisinde bu tarz modern kafe yapılanmalarının ciddi anlamda ilgi çektiğini biliyoruz. Günümüz modern markalarını meydana getirmesi açısından özellikle gençlere yönelik olan konseptler de kendisini net şekilde gösteriyor demek yanlış olmaz sanırım. Şimdi sizlere bu marka ile alakalı olarak elimizden geldiğince bilgiler sunacak ve fikir edineceğiz.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Nedir?

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, ismi ve logosu ile de fark yaratan dünya genelinden modern Türk kahvesi lezzetlerini sizlere sunan bir markadır.

Türkiye genelinde an itibari ile Gönül Kahvesi ile Hayal Kahvesi gibi markalara rakip olarak ciddi anlamda büyük bir sıçrama yapan markalar arasındadır. Gençler için de yetişkinler için de her anlamda özel ve eğlenceli konsepti ile dikkat çeken marka, aldığı lezzet ödülleri ile birlikte siz değerli müşterilerine ciddi anlamda kapsamlı hizmetler sunuyor. Franchise imkanları ile de Türkiye’nin birçok farklı noktasında şubeler açarak marka değerini ciddi anlamda tırmandırdı diyebiliriz sanırım.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayiliği (Franchise) Şartları Nelerdir?

Sitemizde özellikle son birkaç günlük dönem içerisinde Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayilik (franchise) şartları ve ücretleri ile alakalı araştırmalar söz konusu. Bizde bu makalemizde elimizden geldiğince sizleri bilgilendirme yoluna gidecek ve fikir edineceğiz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde en çok ilgi gören ve en aktif firmalardan birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Marka, özellikle büyük konseptli bir marka olduğundan dolayı büyük ofislerde kurulum şartını beraberinde getiriyor. Hal böyle olunca da şartları enine boyuna doğru şekilde analiz etmek son derece büyük önem arz ediyor. Başlıca şartlar aşağıdaki gibidir;

 • Girişimcinin en az 24 yaşında olması,
 • Bankacılık sicilinin herhangi bir sorun yaşamadan temiz olması,
 • Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayilik (franchise) bedelinin görüşmeler esnasında takdim edilmesi,
 • Kişinin T.C. anasayasında geçen suçların herhangi birinden hüküm giymemiş olması,
 • Mekan bayiliğinin açılacağı dükkanın cadde üzerinde ya da AVM içerisinde olması,
 • Cadde üzeri mekanların en az 200 metrekare genişliğinde olması,
 • Tüm tedarik malzemelerinin Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi’nden sağlanması,
 • İnsan kaynakları noktasında alımların öncelikli firma merkezi tarafından yürütülmesi,
  TC Kimlik No ile Uçak Bileti Sorgulama

bu noktada tercih edilen en önemli şartlar arasında kendisini gösteriyor. Tabi ki bunun dışında siz değerli müşterilere sunulan birkaç farklı alternatif ek hizmette söz konusudur.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik (Francise) İmkanları Nelerdir?

Firmadan bayilik alacağınız zaman ürün temini, lojistik, insan kaynakları desteği, dijital ve geleneksel reklamlar gibi konularda markadan destek alırsınız. Tabi ki bu hizmetlerin bazıları yatırım bütçesine dahil olduğu gibi bazıları da ne yazık ki yatırım bütçesinden ayrıdır.

Marka, mağazanın tüm dekorasyonunu bizzat kendi dekoratörleri tarafından yaptırır ve her türlü bakım çalışmaları, yatırım bütçesinin içerisinden karşılanır. Bunun dışında sizlere sunulacak olan alternatif hizmet seçenekleri de aşağıdaki gibidir;

 • Marka, tüm şubenin dekorasyonunu ve ekipman tedariğini yatırım bütçesi içerisinden karşılar.
 • Mağaza hizmet süreci boyunca tüm malzeme gereksinimi Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi tarafından tedarik edilir.
 • İşe alınan ve girişimci olan tüm personel için özel eğitimler düzenlenir ve deneyimli hale gelmeleri sağlanır.
 • Dijital ve geleneksel reklam projelerinin tamamında Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi merkezi tarafından yardımlar ve yönetimsel anlamda destekler sağlanır. Yatırım bütçesi içerisinden reklam ödenekleri ayrılır.
 • Girişimcinin istemesi durumunda işe alım süreci tamamen Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi insan kaynakları ekibi tarafından sağlanabilir.
 • Lojistik imkanları konusunda da yine başvuru öncesinde etraflıca bilgilendirilir ve Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi tedarik zincirine dahil olabilirsiniz.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik (Franchise) Yatırım Ücreti Ne Kadar?

Marka, kısa bir zaman dilimi içerisinde kendi sınırlarını ciddi anlamda genişletiyor. Özellikle de iki büyük marka olan Gönül Kahvesi ve Hayal Kahvesi gibi markalara rakip olması, an itibari ile markayı bayilik açısından daha cazip hale getiriyor diyebiliriz. Dolayısı ile ön planda tutulması gereken bir seçenek.

Yatırım bütçesi olarak ise 250,000 TL ile 1 Milyon 250 Bin TL gibi rakamlar arasında farklı alternatifleri değerlendirme şansına sahipsiniz.

  2021 Askerlik Yol Parası Ne Kadar, Nasıl Alınır?

] }
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.