2021 Exxen Ücretleri, Eleştirileri, Yorumları, Üye Olunmalı Mı?

Bugün ki makalemizde 2021 Exxen ücretleri, eleştirileri, yorumları, üye olunmalı mı gibi sorular üzerine duracak ve fikir edineceğiz. Şuan Türkiye gündemini en çok meşgul eden konulardan birisi olarak dikkat çeken Exxen, insanların da internet üzerinde en çok araştırdıkları konulardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Bizde internet üzerinde ki bir videodan yola çıkarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Exxen üyelik ücretleri ciddi anlamda merak edilen konulardan birisiydi. 01 Ocak 2021 tarihinde çıkması beklenen proje, çok fazla sabredilmeden 31 Aralık 2020 akşamında yayına alındı ve o saatten itibaren çok ciddi fiyaskolar ortaya çıktı. Ilıcalı ve ekibinin bu anlamda yaptığı hatalar da insanların ciddi bir linç politikasına girmesine neden oldu. Şimdi bu anlamda da bilgiler sunacağız.

2021 Exxen Ücretleri

Acun Ilıcalı, daha önce yaptığı röportajlarda da bu sisteme herkesin üye olabileceği bir proje geliştirdiğini söyledi ve aslında bu söylediğini de yaparak piyasaya çıktı. Çok uygun ücretler ile iki farklı üyelik modeli geliştirildi. Bu iki farklı üyelik modeli ise videolarda reklam izleyip izlemeyeceğiniz ile alakalı olarak kendisini gösteriyor demek yanlış olmaz.

İki farklı üyelik modelinin birisi reklamlı üyelik. Yani video aralarında belirli sıklıklar ile sponsor reklamlar gösteriliyor. Bu üyeliği almanız durumunda aylık 9,90 TL gibi bir ödemeniz oluyor. Bir de reklamsız üyelik söz konusu. Anlayabileceğiniz üzere bu üyelikte de video aralarında herhangi bir şekilde reklam izlemeyeceksiniz ve bu proje için ödemeniz gereken aylık ücret ise 19,90 TL olarak belirlenmiş. Fiyatlar gayet makul ancak sistemin eleştirilecek çok fazla yanı var.

Aceleye Gelmiş Proje

Öncelikli olarak yukarıdaki videoda aslında değinilmesi gereken her konuya ciddi manada değinilmiş fakat bizde yüzeysel olarak sizleri bilgilendirelim. Tüm Türkiye’nin gözü Exxen sisteminde olunca ister istemez en ufak detaylar dahi göze çarpıyor ki hemen iki tane fiyasko patladı. Bu fiyaskolardan bazıları aşağıdaki gibidir;

  • Sistemin console.log kaynak sisteminde “asdasd” şeklinde lamer ifadeler kullanıldığı tespit edildi.
  • Exxen kullanıcı sözleşmesi ekranında ise exxen.com linklerinin BluTV’ye yönlendirildiği tespit edildi. Bu ne demek? BluTV sözleşmesinin birebir aynısını kopyala yapıştır yapmışlar ve hiçbir şey değiştirilmemiş demek.
  • Bununla birlikte tasarım ve işlevsellik olarak Netflix benzeri bir sistem olması diyebiliriz sanırım.
  2021 Doğum Parası Ne Kadar? Nasıl Başvurulur? Şartları Neler?

Tabi ki bununla bitmiyor. Evet birçok Influencer ile anlaşarak içerik yayınlayacağını sunmuştu Acun Ilıcalı. Ancak sisteme üye olduğumuzda her projenin sadece tek bir bölümünün olduğunu görüyoruz. Bu anlamda insanlar, televizyonlarda zaten her proje için bir hafta beklemek zorunda. Exxen’de bu şekilde olacaksa bunun TV’den çok fazla bir farkı yok ve aslında bizlere sunduğu önemli bir avantajı da yok demek yanlış olmaz. Eleştirel birçok konu var ancak yukarıdaki video bu anlamda bizler için yeteri kadar aydınlatıcı bir şekilde kendisini gösterdi demek yanlış olmaz.

Exxen Üye Olunmalı Mı?

Bu noktada sadece kişisel görüşlerimizi paylaşmamız gerekiyor. Biz üye olduk ve ücretli bir şekilde bu sistemi denedik ancak ne yazık ki çok ciddi anlamda sıkıntılar söz konusu. Dolayısı ile ben bir sonraki ay Exxen üyeliğimi yenilemeyeceğim. Bu proje içerisinde benim izleyebileceğim sadece birkaç tane proje var. Onların da her hafta bir bölüm eklenecekse ben bunları zaten 1 günde bitirebileceğimden dolayı geri kalan 6 gün boşa geçmiş olacak.

Dolayısı ile Exxen sisteminin zaman içerisinde ne gibi bir değişim geçireceğini de sürekli takip edeceğim. Sizlerde yorumlarınızı aşağıdan bizlere ve diğer tüm okuyucularımıza iletebilirsiniz. İstisnasız bir şekilde tamamı yayınlanacaktır.


] }
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.