Netflix 2020 Üyelik Ücretleri ve Özellikleri

Dünyanın en çok kullanılan dijital dizi ve film platformu olan Netflix 2020 üyelik ücretleri ve özellikleri ile alakalı olarak güncel verileri hep birlikte inceleyeceğiz. Bildiğimiz gibi ülkemiz pazarına girdiği andan itibaren özellikle akıllı televizyon modellerinin olmazsa olmaz seçeneklerinden birisi de Netflix desteği oldu. Nitekim insanlarımız bu sisteme muazzam bir şekilde ilgi gösterdi demek de yanlış olmaz sanıyorum.

Netflix, dijital ortamda sizlere dizi, film, belgesel ve animasyon gibi deneyimleri sunan son derece gelişmiş bir altyapı. Amerika merkezli şirket, zaman içerisinde tüm ülkelerde var olabilmek için somut girişimlere imza attı. Nitekim günümüzde Türkiye’de dahil olmak üzere birçok farklı ülkede adından söz ettiriyor demek yanlış olmaz sanıyorum. Şimdilerde her ne kadar hükümet ile bir gerilim yaşasalar dahi bunun ulusal bazda ki yayın anlaşmaları sayesinde bir çözümü var.

Netflix Nasıl Kullanılır?

Netflix, tamamen dijital olarak hizmet sunan ve internet kullanan bir yayıncılık platformudur. Telefonlarınızdan, tabletlerinizden, akıllı televizyonlarınızdan ve bilgisayarlarınızdan sorunsuz şekilde açabiliyorsunuz. Netflix, gelişmiş altyapısında sizlere tüm içerikleri indirerek belli süreler cihazınızda internetsiz olarak izleme imkanı sağlıyor.

Tabi ki şöyle de bir durum var. Netflix altyapısı, özel yazılım modelleri ile geliştirilmiştir ve indirmiş olduğunuz film ya da dizilerin dosyalarını herhangi bir kaynak klasörde bulamazsınız. Tamamen bulut barındırma sistemleri ile çalışan bu sistem, korsan yayıncılık konusunda daha önce emsali görülmemiş bir altyapı kullanarak bizlere hizmet sunuyor. Üyelik modelleri ile alakalı olarak da her bütçeye uygun seçenekler ile ön planda diyebiliriz. Bu anlamda sizlere hemen en kapsamlı bilgileri sunalım istiyoruz.

Netflix 2020 Üyelik Paketleri ve Ücretleri

Netflix, özellikle son birkaç yıl içerisinde ki bütün projelerini 3 ayrı çözünürlükte izleme imkanını kullanıcılarına sunuyor. Özellikle 4K teknolojisi günümüzde bu tarz platformların çok fazla sunabildiği bir özellik değil. Üç temel pakette birleştirilen bu deneyim genel özellikleri ile alakalı olarak da bilgilendirmeleri sizlere sunacağız.

  FIFA 21 Ne Zaman Çıkacak? Fiyatı Ne Kadar?

Netfix Temel Üyelik Paketi – Aylık 17,99 TL

 • SD çözünürlüğünde dizi ve film izleyebilirsiniz.
 • Sınırsız olarak dizi ve film izleme hakkınız mevcut.
 • Tüm platformlarda Netfliz uygulamasını kullanabilirsiniz.
 • Bu üyeliği sadece tek bir kişi tek cihazdan kullanabilir.

Netfix Standart Üyelik Paketi – Aylık 29,99 TL

 • HD çözünürlüğünde dizi ve film izleyebilirsiniz.
 • Sınırsız olarak dizi ve film izleme hakkınız mevcut.
 • Tüm platformlarda Netfliz uygulamasını kullanabilirsiniz.
 • Bu üyeliği iki ayrı kişi iki ayrı cihazdan kullanabilir.

Netfix Özel Üyelik Paketi – Aylık 41,99 TL

 • Full HD ve Ultra HD (4K) çözünürlüğünde dizi ve film izleyebilirsiniz.
 • Sınırsız olarak dizi ve film izleme hakkınız mevcut.
 • Tüm platformlarda Netfliz uygulamasını kullanabilirsiniz.
 • Bu üyeliği dört ayrı kişi dört ayrı cihazdan kullanabilir.

Netflix Enpara Kampanyası ile %50 İndirimli

Netflix indirimli üyelik kampanyaları ile alakalı olarak günümüzde ki en ideal seçenek Enpara bankacılık hizmetleridir. Netflix aboneliğinizi Enpara sistemine otomatik ödeme olarak tamamlayın. Her ay ödemenizin %50’lik kısmı tarafınıza iade olsun. Yani yarı yarıya daha uygun fiyatlı bir şekilde bu muhteşem deneyime erişme imkanı sizlere sunuluyor demek yanlış olmaz. Bu kampanya kapsamında üyelik ücretleri aşağıdaki fiyatlar ile sizlere sunuluyor;

 • Netflix Temel Üyelik Paketi Ücreti: 8,99 TL
 • Netflix Standart Üyelik Paketi Ücreti: 14,99 TL
 • Netflix Özel Üyelik Paketi Ücreti: 20,99 TL

olmak sureti ile en avantajlı biçimlerde siz değerli müşterilere sunuluyor demek yanlış olmaz sanırım. Bu imkanı mutlaka değerlendirmeniz sizler için ayrıca bir avantaj olarak da dikkat çekebilir. Enpara bankacılık üyeliği tamamen ücretsizdir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.