2021 En İyi Sanal POS Şirketleri Hangileridir?

Bugün ki makalemizde sizlerle birlikte 2021 en iyi sanal pos şirketleri hangileridir sorusu üzerine konuşmak istiyoruz. Sitemiz içerisinde mümkün mertebe en güncel konuları ele alma noktasında sizleri bilgilendirmek üzere çalışıyoruz. Türkiye’de e-ticaret kavramının yaygınlaşması ile birlikte sanal pos uygulamaları da çok önemli bir hale geldi demek yanlış olmaz sanıyorum.

Bu makalemizde 2021 yılının güncel en iyi sanal pos sağlayıcı şirketleri ile alakalı olarak birkaç öneriyi sizlere sunmak ve fikir edinmenizi sağlamak istiyoruz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha farklı seçenekler üzerinde durarak sizlere çok daha iyi bilgiler sunacağız. Merak ettiklerinizi yorum alanlarımızdan bize ve ekibimize istisnasız bir şekilde sorabilirsiniz.

Sanal POS Nedir?

Sanal POS, internet sitenizden ya da tamamen online ortamlardaki projelerinizden kredi kartı ile ödeme alabilmek için olmazsa olmaz bir ödeme alma modelidir.

Türkiye genelinde de artık e-ticaret kavramının çok ciddi bir hale gelmesi ile birlikte bu alana özel olarak hizmet sunan birçok farklı şirket ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkan bu şirketler, sizlere bankalar ile uğraşmak gibi birçok farklı imkandan kurtararak aslında çok çeşitli imkanlar sunuyor. Bu neden dolayısı ile çok ciddi anlamda ön planda olan bir sistem demek yanlış olmaz. Şimdi hemen sizleri bilgilendirme noktasında somut adımlar atacağız.

2021 En İyi ve En Güvenilir Sanal POS Şirketleri

Sanal POS şirketlerinin en büyük avantajı, düşük komisyonlar ve taksit imkanları ile sizlere tek bir yazılım üzerinden taksit imkanı da sunabilmeleridir. Şirket yapınız her ne olursa olsun sanal pos şirketlerinin bu anlamda birçok kişi tek çatı altında topladığını söylemek yanlış olmaz sanırım. Genel itibari ile bu anlamda bilgileri sizlere sunarak fikir edinmenizi sağlayacağız.

  Tavuk Dünyası Bayiliği (Franchise) Nasıl Alınır? 2020 Şartları ve Ücretleri Nelerdir?

İyzico

%100 yerli girişim ve sermaye ile geliştirilen ülkemizin en hızlı büyüme potansiyeline sahip şirketlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Startup olarak başlayan ve piyasadaki birçok şirketi de geride bırakan bu kurumsal yapı, sanal POS konusunda sağladığı kolaylıklar ile de birçok kişinin güvenini kazandı demek yanlış olmaz. Dolayısı ile alternatiflerin en iyisi demek yanlış olmaz sanıyorum.

PayTR

Dünya genelinde hizmet sunan ve artık ülkemizdeki ofisi ile de sanal pos sektörünün en güvenilir şirketlerinden birisi olduğunu söylemek yanlış olmaz. BDDK ile yaptığı anlaşmalar sonucunda en bilmediğiniz bankın en bilmediğiniz kartına dahi taksit imkanı sunma olanağı sağlayan en iyi sanal POS uygulamalarından birisi olarak dikkatleri çekiyor. İyzico ile aralarında kıyasıya bir mücadele olduğu gerçeğini de kesinlikle unutmamak ve yatsımamak gerekiyor.

Param POS

Sektöre yeni giren startup projelerinden birisi olmasına rağmen aldığı ciddi manada sağlam yatırım ile birlikte şirketlerin en çok güvendiği imkanlar arasında. PARAM, bir proje olarak geliştirildi ve günümüzde en hızlı büyüyen, en çok tercih edilen ve en iyi komisyon imkanları sunan sanal pos şirketlerinden birisi olarak da dikkat çekiyor. Hal böyle olunca seçenekleri en iyi şekilde değerlendirmek için kesinlikle ön planda tutulması gereken bir proje.

iPara

Yine PARAM POS gibi ortaya çıkan bir proje ve sektörde iki şirketten daha fazlası olduğunu kanıtlamak için ciddi manada fark yaratan bir imkan. iPara, tamamen mobil yönetilebilirlik modeli sayesinde insanlar için çok ciddi avantajlar sağlıyor demek yanlış olmaz sanırım. Hal böyle olunca da en güvenilir şirketlerin başında geldiler. Bizde listemizin sonunda sizleri bu şirket ile tanıştırmak istedik. Sizlere bu sektörde ki en iyi 4 alternatifi sunmuş olduğumuzu da unutmayalım.

  Akıllı Ev Nedir? Özellikleri Nelerdir?


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.