Fibabanka Nedir? İletişim Bilgileri Nelerdir?

Bugün ki makalemizde Fibabanka nedir, kurucusu kimdir, iletişim bilgileri nelerdir sorusuna yanıt vererek fikir edineceğiz sizlerle. Her geçen gün büyüyen Türkiye ekonomisinde bankaların yeri ciddi anlamda farklılık gösteriyor demek yanlış olmaz sanırım. Fibabanka, sektörde adı çok az duyulmuş ancak zaman içerisinde ciddi anlamda büyüme gösteren seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çeker. Tabi ki insanlar kolay bir şekilde bankaya ulaşabilmek için öncelikle bilgi sahibi olmak gerekiyor demek yanlış olmaz sanıyorum. Şimdi hemen şirketi tanıyarak bu anlamda bilgi edinme yoluna gitmek istiyoruz.

Fibabanka Nedir?

Fibabanka, 2010 yılında Fiba Holding’in Millenium Bank’ı alarak değiştirdiği ve günümüzde kesintisiz şekilde hizmet vererek şubeleşen yenilikçi bir bankadır.

Fiba Holding, ülkemizin birçok alanda hizmet veren ve en çok güven veren bankalarından birisi olarak dikkatleri çeker. Birçok kişi tabi ki bankanın kurucusunu da merak ettiğini söyleyelim. Buna da cevap vereceğiz. Millenium Bank, 2010 yılında Fiba Holding tarafından satın alındı. Zaman içerisinde hizmet anlayışı, kurumsal kimliği değişti ve günümüze yenilikçi ve her geçen gün daha da büyüyen bir banka olarak geldi.

Fibabanka Sahibi (Kurucusu) Kimdir?

Bu tarz büyük şirketlerin kurucuları ciddi anlamda insanlarımız tarafından merak edilir demek yanlış olmaz sanırım. Fibabanka, her geçen gün büyüyen ve gelişen bir banka olarak insanların dikkatini çekti. Fiba Holding olduğundan dolayı bu anlamda sınırları sonuna kadar analiz etmek de gerekiyor.

Hüsnü Özyeğin, Fibabanka şirketinin kurucusu ve Fiba Holding’in de Yönetim Kurulu Başkanı olarak dikkat çeker. Kendisi, aynı zamanda Türkiye’nin en büyük bankalarından olan ve sonrasında QNB şirketine satılan Finansbank şirketinin de kurucusu olarak bilinir. Ülkemizde ki en ünlü ve en çok tanınan girişimcilerinden birisi olduğundan dolayı bankacılık sektöründe ki başarılı hamleleri ile de adından ciddi manada söz ettirmiştir.

  2020 Muhtarın Görevleri Nedir? Maaşları Ne Kadar?

2005 yılında Forbes Milyarderler Listesi kapsamına ilk giren Türk iş adamı yine Hüsnü Özyeğin olarak bilinmektedir. Nitekim ülkemizin en büyük iş adamlarından birisi olarak holdingine bağlı onlarca tanıdık marka olduğunu da net şekilde söylemek gerekiyor. Hüsnü Özyeğin, zaman içerisinde yaptığı alternatif girişimler ile de ülkemizde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Fibabanka İletişim Bilgileri

Fibabanka, günümüzde tabi ki diğer alternatif bankalar kadar hızlı büyüyen ve rekabetçi bir marka olmadığını söyleyelim. Günümüzde hemen hemen her şehirde bir şube açtığını öncelikle söyleyelim. Bu anlamda büyüme eğiliminde ve hızlı gidiyor. Bu neden dolayısı ile müşteri portföyünü geliştirmek açısından yaptığı kampanyalar ile insanların ilgisini çeken bir banka olduğunu söyleyebiliriz.

Uygun kredi faiz oranları ve alternatif kredilendirme seçenekleri sayesinde de birkaç sene içerisinde ülkemizin büyüyen değerlerinden birisi olarak da dikkatleri çeker demek yanlış olmaz. Hemen bu anlamda sizlere bilgiler sunacak ve bankanın iletişim kanalları hakkında da bilgi edinmenize yardımcı olacağız.

 

Şirket Ünvanı : Fibabanka A.Ş.
Sorumlu Kişi : Fibabanka Üst Yönetimi
Ticaret Sicil No : 272902
Mersis No : 0209-0007-8081-4852
Genel Müdürlük Adres : Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:129 -34394 Şişli – İstanbul
Tel No : (0212) 381 82 82
Fax No : (0212) 258 37 78
Web Sitesi : www.fibabanka.com.tr
Denetim Merci : Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu

Olmak üzere bankanın genel iletişim bilgilerini değerlendirme şansına sahip olursunuz. Mail iletişim bilgileri iletişim sayfasında sizlere sunulmamaktadır. Telefon Numarası sayesinde müşteri hizmetlerine ulaşarak bu anlamda sorunsuz şekilde banka genel müdürlüğü ile iletişime geçersiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.